Drevohliníkové okná

Spojenie prírodných vlastností dreva a vysoká odolnosť hliníka vytvára takmer dokonalý konštrukčný prvok - drevohliníkové okno. Drevohliníkové okná vynikajú celým radom predností:

  • design - v interiéri je zachovaný prírodný vzhľad dreva, v exteriéri je k dispozícii farebné prevedenie hliníkového plášťa v takmer neobmedzenej farebnej škále
  • odolnosť - vďaka vlastnostiam hliníkovej plášťa tieto okná nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a sú vysoko odolné proti poveternostným vplyvom
  • životnosť - vyššia cena drevohliníkových okien je kompenzovaná extrémnou životnosťou
  • izolačné vlastnosti - vzhľadom k šikovnému konštrukčnému prevedeniu a používaným typom zasklenia okna dokonale tesnia a sú ideálne pre nízkoenergetické a pasívne domy

Drevohliníkové okná využijete nielen pri moderných stavbách, aj keď práve tam nachádzajú nejčastejšie uplatnenie vďaka optimálnemu zladeniu s fasádou a prevedením domu.

Drevohliníkové okná vyrábame od roku 2007, keď sme patrili medzi prvých výrobcov týchto okien v Českej republike. Môžete sa tak spoľahnúť na naše skúsenosti s konštrukciou a prevedením týchto skvelých okien.

Vyberte si z nami vyrábaných typov okien:

Drevohliníkové okno IV92 MIRA

Dřevohliníkové okno IV92 MIRAŠiroká škála zváraných profilov - rustikálnych s rôznymi rádiusmi i klasických. Okenné krídlo s hrúbkou 92mm umožňuje zasklenie trojsklami a zvyšuje tak tepelnoizolačné vlastnosti okna.

 

Drevohliníkové okno IV92 Contoure

Dřevohliníková okna IV92 ContoureHranaté rysy zvýrazňujú profiláciu tohto drevohliníkového okna, ktoré je veľmi obľúbené medzi architektmi. Krídlo okna v dvojkrídlovej variante je v rovine s rámom, alebo je zapustené.

 

Drevohliníkové okno IV92 MIRA therm 08

Dřevohliníkové okno IV92 MIRA therm 08Ako už vyplýva z typového označenia, jednou z hlavných charakteristík tohto okna je opláštenie, ktoré zlepšuje tepelno izolačné vlastnosti okna a zároveň zvýrazňuje hĺbku okna.

  

Drevohliníkové okno IV92 INTEGRAL

Dřevohliníková okna IV92 INTEGRALLNajnovšie a najmodernejšie drevohliníkové okno - toto okno sme vyvinuli podľa požiadaviek architektov pre náročných zákazníkov. Rohové spojenie skiel a priame spojenie s ostením - výsledkom je čistý pohľad na presklenú časť bez narušenia vzhľadu rámu.

×