Eurookná - drevené okná Pražák

Prvé drevené okná a dvere sme vyrobili už v roku 1925. A s výnimkou dlhej a nedobrovoľnej prestávky po februári 1948 ich vyrábame dodnes. To je tradícia, ktorá zaväzuje a robíme všetko preto, aby sme našich zákazníkov nesklamali.

Eurookná Pražák sú vždy v súlade s aktuálnymi požiadavkami trhu - okrem kvality prevedenia a citu pre detail sa vyznačujú:

  • dlhou životnosťou
  • minimálnou údržbou
  • vynikajúcimi tepelno-izolačnými parametrami
  • jednoduchou obsluhou

Drevené okná Pražák využijete pri rekonštrukciách, rovnako ako v novostavbách, vybrané typy sú vhodné aj pre nízkoenergetické a pasívne domy. A tam, kde už klasické eurookná nestačia, máme pre vás pripravené moderné drevohliníkové okná.

O kvalite našich okien svedčí aj to, že okrem Českej republiky ich dodávame aj na Slovensko. Naše drevené okná nájdete aj v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku a dokonca aj v Belgicku alebo Veľkej Británii.

Vyberte si z našej ponuky drevených eurookien a keď si neviete rady, alebo potrebujete poradiť, s dôverou sa na nás môžete obrátiť, prípadne poslať dopyt. Tú Vám samozrejme spracujeme zadarmo.

Drevené okná montujeme v rámci celej Českej a Slovenskej republiky - či už priamo, alebo ako subdodávateľ stavebných firiem.

Vyrábame tieto typy drevených okien:

Eurookná IV 92

Eurookna IV 92Dokonalé drevené okná, ktoré odporúčame ako pre bežné stavby, tak aj pre nízkoenergetické a pasívne domy. Práve tieto okná patria v našom sortimente medzi najobľúbenejšie a najčastejšie vyrábané. Okná vyrábame od roku 2006 a naše skúsenosti s nimi a dlhá prax sú nespornou konkurenčnou výhodou.

 
Eurookná IV 78

Eurookna IV 78Dokonalejší typ drevených okien, odvodených z typu IV 68. Vďaka silnejšiemu konštrukčnému profilu okna je možné osadiť či už dvojsklom, alebo aj trojsklom a zlepšiť tak tepelnoizolačné vlastnosti okna. Na oknách je možné osadiť aj dodatočné prídavné tesnenie.


Eurookná QUATTRO

Eurookna QuattroNajnovší typ drevených okien, ktoré označujeme ako bezúdržbová. Tieto okná sú vyrobené z dreva Thermowood (tzv. Pečené drevo) a ich konštrukcia umožňuje lícovať fasádu so sklom. Medzi ďalšie klady patria hranaté rysy, skryté pánty, integrované krídlo a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.


Eurookná IV 68

Eurookna IV 68Klasické a predtým najčastejšie používané drevené okná, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania pri zachovaní dostupnej ceny. Kvalitný eurohranol, celoobvodové kovania a štandardné zasklenie izolačným dvojsklom. 

×