Eurookná - drevené okná

Prvé drevené okná a dvere sme vyrobili už v roku 1925. A s výnimkou dlhej a nedobrovoľnej prestávky po februári 1948 ich vyrábame dodnes. To je tradícia, ktorá zaväzuje a robíme všetko preto, aby sme našich zákazníkov nesklamali.

Eurookná Pražák sú vždy v súlade s aktuálnymi požiadavkami trhu - okrem kvality prevedenia a citu pre detail sa vyznačujú:

  • dlhou životnosťou
  • minimálnou údržbou
  • vynikajúcimi tepelno-izolačnými parametrami
  • jednoduchou obsluhou

Drevené okná Pražák využijete pri rekonštrukciách, rovnako ako v novostavbách, vybrané typy sú vhodné aj pre nízkoenergetické a pasívne domy. A tam, kde už klasické eurookná nestačia, máme pre vás pripravené moderné drevohliníkové okná.

O kvalite našich okien svedčí aj to, že okrem Českej republiky ich dodávame aj na Slovensko. Naše drevené okná nájdete aj v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku a dokonca aj v Belgicku alebo Veľkej Británii.

Vyberte si z našej ponuky drevených eurookien a keď si neviete rady, alebo potrebujete poradiť, s dôverou sa na nás môžete obrátiť, prípadne poslať dopyt. Tú Vám samozrejme spracujeme zadarmo.

Drevené okná montujeme v rámci celej Českej a Slovenskej republiky - či už priamo, alebo ako subdodávateľ stavebných firiem.

Vyrábame tieto typy drevených okien:

Eurookná IV 92

Eurookna IV 92Dokonalé drevené okná, ktoré odporúčame ako pre bežné stavby, tak aj pre nízkoenergetické a pasívne domy. Práve tieto okná patria v našom sortimente medzi najobľúbenejšie a najčastejšie vyrábané. Okná vyrábame od roku 2006 a naše skúsenosti s nimi a dlhá prax sú nespornou konkurenčnou výhodou.

 
Eurookná IV 78

Eurookna IV 78Dokonalejší typ drevených okien, odvodených z typu IV 68. Vďaka silnejšiemu konštrukčnému profilu okna je možné osadiť či už dvojsklom, alebo aj trojsklom a zlepšiť tak tepelnoizolačné vlastnosti okna. Na oknách je možné osadiť aj dodatočné prídavné tesnenie.


Eurookná QUATTRO

Eurookna QuattroNajnovší typ drevených okien, ktoré označujeme ako menej náročné na údržbu. Tieto okná sú vyrobené z dreva Thermowood (tzv. Pečené drevo) a ich konštrukcia umožňuje lícovať fasádu so sklom. Medzi ďalšie klady patria hranaté rysy, skryté pánty, integrované krídlo a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.


Eurookná IV 68

Eurookna IV 68Klasické a predtým najčastejšie používané drevené okná, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania pri zachovaní dostupnej ceny. Kvalitný eurohranol, celoobvodové kovania a štandardné zasklenie izolačným dvojsklom.Spoľahlivú alternatívou pre drevené eurookná drevohliníkové okná, ktoré kombinujú prírodné vlastnosti dreva s vysokou odolnosťou hliníkového opláštenia.

×