Klasické drevené okná - Eurookná IV 68

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, TENTO PRODUKT PONÚKAME POUZE PRI OBJEDNÁVKACH VEĽKÝCH SÉRIÍ.

Klasický a v minulosti najbežnejšie používaný profil pri výrobe eurookien. Základom eurookná IV 68 je eurohranol 72/86 opracovaný na menovité rozmery 68/80. V štandarde okien IV 68 je použité izolačné dvojsklo 4LowE/16 NA/F4 (4 mm hrubé sklo s pokovanou nízkoemisnou vrstvou/16 mm medzera tvorená dištančným rámikom najčastejšie nerezovým, priestor vyplnený vzácnym plynom argónom/číre sklo 4mm silné).

 

Každé sklo má charakteristické technické vlastnosti, z ktorých najdôležitejšie sú:

U - koeficient prestupu tepla; g - solárny faktor; Lt - prestup svetla a zvukový útlm v dB. Tieto vlastnosti sa menia na základe širokej škály možností zloženia skiel. Eurookná IV 68 sú opracované frézami s polomerom zaoblenia R3.

Vysokokvalitnému vyhotoveni týchto eurookien napomáha systém riadenia kvality ISO, používaný softvér na opracovanie okien a predovšetkým voľba vstupných materiálov, z ktorých najväčší význam je kladený na eurohranoly. Eurohranoly pre výrobu eurookien sú podrobené prísnym kontrolám na základe našich vnútropodnikových noriem, ktoré sú našim zákazníkom k dispozícii.

Eurookná sú okované celoobvodovým kovaním MACO multi trend, zákazníci majú možnosť si doobjednať zvýšenú bezpečnosť - bezpečnostné magnety a majú k dispozícii širokú škálu vrchného kovania.

×