Novinky a aktuality


Nový CERTIFIKÁT

Naše drevené okná IV 92 získala certifikát od nemeckého inštitútu Passivhaus so sídlom v Darmstadte. Tento medzinárodne uznávaný certifikát ...

Viac...

Ponuka pracovných pozícií

Naša spoločnosť prijme nových pracovníkov na pozície TECHNIKA, MISTRA a STOLÁRA, prípadne zručných pracovníkov do výroby okien a dverí. Posielajte prosím životopisy. Vybraných záujemcov radi privítame na pohovore.

Viac...

Mezinárodný veľtrh CONECO Bratislava

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na medzinárodný veľtrh CONECO v Bratislave 27.- 30.3.2019, kde vám predstavíme novinky v ponuke spoločnosti PRAŽÁK.

Viac...

Mezinárodný stavebný veľtrh IBF Brno

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na medzinárodný veľtrh IBF (Dřevostavby) v Brně 27.2. - 2.3.2019, kde Vám predstavíme naše novinky. VSTUPENKY ZADARMO tu...

Viac...

Mezinárodný veľtrh FOR PASÍV v Prahe 2019

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na 7. mezinárodný veľtrh FOR PASÍV v Prahe 7.- 9.2.2019, kde vám predstavíme novinky v ponuke spoločnosti PRAŽÁK. Vstupenky zadarmo tu!

Viac...

Výstava Staviame, bývame Hodonín

Vážení zákazníci, srdečne vás pozývame na regionálnu výstavu Staviame, bývame v Hodoníne, ktorá prebehne 1.- 2.2.2019. Tešíme sa na vašu návštevu u nás na stánku,...

Viac...

Veľtrh AQUATHERM Nitra

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na veľtrh AQUATHERM v Nitre 5. - 8.2.2019, kde Vám predstavíme novinky v ponuke spoločnosti PRAŽÁK s.r.o. VSTUPENKY ZADARMO TU!

Viac...

Veľtrh INFOTHERMA Ostrava 2019

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na veľtrh INFOTHERMA v Ostrave 21.- 24.1.2019, kde Vám predstavíme novinky v ponuke spoločnosti PRAŽÁK s.r.o.

Viac...

Koniec roka

Vážení zákazníci, od pondelka 24.12.2018 do stredy 2.1.2019 vrátane bude v našej spoločnosti dovolenka.

Viac...

Výroba posuvných dverí HS portálov

Séria fotiek z výroby najžiadanejších posuvných dverí, tzv. HS portálov.

Viac...
×