Novinky a aktuality


Koniec roka

Vážení zákazníci, od pondelka 24.12.2018 do stredy 2.1.2019 vrátane bude v našej spoločnosti dovolenka.

Viac...

Výroba posuvných dverí HS portálov

Séria fotiek z výroby najžiadanejších posuvných dverí, tzv. HS portálov.

Viac...

Mezinárodný stavebný veľtrh IBF Brno

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na medzinárodný veľtrh IBF (Dřevostavby) v Brně 25. - 28.4.2018, kde Vám predstavíme naše novinky. Pre prvých sto záujemcov máme VSTUPENKY ZADARMO.

Viac...

Mezinárodný Veľtrh CONECO Bratislava

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na medzinárodný veľtrh CONECO v Bratislave 11.- 14.4.2018, kde vám predstavíme novinky v ponuke spoločnosti PRAŽÁK.

Viac...

Mezinárodný veľtrh FOR PASÍV v Prahe 2018

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na 6. mezinárodný veľtrh FOR PASÍV v Prahe 8.- 10.2.2018, kde vám predstavíme novinky v ponuke spoločnosti PRAŽÁK. Vstupenky zadarmo tu!

Viac...

Veľtrh DREVOSTAVBY 2018 v Prahe

Vážení zákazníci, prijmite pozvanie na 12. mezinárodný veľtrh DREVOSTAVBY v Prahe 1.- 4.2.2018, kde vám predstavíme novinky v ponuke spoločnosti PRAŽÁK. Vstupenky tu...

Viac...

Výstava Staviame, bývame Hodonín

Vážení zákazníci, srdečne vás pozývame na regionálnu výstavu Staviame, bývame v Hodoníne, ktorá prebehne 26.- 27.1.2018. Tešíme sa na vašu návštevu u nás na stánku,...

Viac...

PF 2018

Krásne a pohodové vianočné sviatky a v novom roku hlavne pevné zdravie, šťastie a lásku praje všetkým zákazníkom a dodávateľom spoločnosť PRAŽÁK.

Viac...

Úspech na veľtrhu CONECO 2017

Z veľtrhu CONECO Bratislava vezieme ČESTNÉ UZNANIE za inovatívne technické riešenie drevohliníkových balkónových dverí s integrovaným zábradlím.

Viac...

Z veľtrhu IBF vezieme zlatú medailu

Na stavebnom veľtrhu IBF sme obdržali ocenenie za dizajn drevo hliníkových vchodových dverí Virtual s fixným prvkom v jednej rovine. Z ocenenia máme veľkú radosť ...

Viac...
×