Drevohliníkové okná IV92 INTEGRAL

Systém INTEGRAL - moderné a inovatívne riešenie pre náročných zákazníkov. Umožňuje priame spojenie s ostením, ktorého výsledkom je čistý pohľad na presklenú časť bez narušenia vzhľadu rámu. Obľúbeným riešením je aj rohové spojenie skiel.

Systém Integral ponúkame v prevedení Integral Line (krídlo vytvára jednu rovinu s rámom, neumožňuje vloženie siete proti hmyzu) a Integral Screen (nie je možné vložiť sieť proti hmyzu).

Požiadavky architektov sú našou neustálou výzvou. Teraz ponúkame okno budúcnosti INTEGRAL, ktorého konštukcia sa vytvárala niekoľko rokov a až teraz odbúrava jej nedostatky. Vďaka chytrej konštrukcii a znalostiam v oblasti výstavby je vytvorené okno s celkovým koeficientom prestupu tepla Uw = 0,7 W/(m2K). Koeficient prestupu tepla sklom Ug = 0,5 W/(m2K) a koeficient prestupu tepla rámom Uf = 0,79 W/(m2K). Okná sú vhodné pre nízkoenergetické, pasívne, nulové a plusové domy.

Značnou výhodou je možnosť bezproblémového presklievania, ktorého zasklievanie je vykonávané bez použitia silikónu. Ďalej riešenie nízkeho prahu a možnosť použitia madla na balkónové dvere.

Ponúka sa aj možnosť rám okna prekryť fasádou, a tým vytvoriť dojem bezrámového zasklenia. Krídlová profilácia umožňuje použitie aj silnejších skiel a to až 90 mm, čo je vítané pri bezpečnostných a zvukovo izolačných požiadavkách.

Jedná sa o drevohliníkovú konštrukciu, kedy si môžete vyberať z celej rady odtieňov nielen z interiéru, ale aj z exteriéru.

×