Drevohliníkové okná IV92 INTEGRALL

Systém INTEGRAL - moderné a inovatívne riešenie pre náročných zákazníkov. Umožňuje priame spojenie s ostením, ktorého výsledkom je čistý pohľad na presklenú časť bez narušenia vzhľadu rámu. Obľúbeným riešením je aj rohové spojenie skiel.

Požiadavky architektov sú našou neustálou výzvou. Teraz ponúkame okno budúcnosti INTEGRAL, ktorého konštukcia sa vytvárala niekoľko rokov a až teraz odbúrava jej nedostatky. Vďaka chytrej konštrukcii a znalostiam v oblasti výstavby je vytvorené okno s celkovým koeficientom prestupu tepla Uw = 0,7 W / (m2K). Koeficient prestupu tepla sklom Ug = 0,5 W / (m2K) a koeficient prestupu tepla rámom Uf = 0,79 W / (m2K). Okná sú vhodné pre nízkoenergetické, pasívne, nulové a plusové domy.

Systém Integral ponúkame v prevedení Integral Line (vytvára jednu rovinu) a Integral Screen (s možnosťou integrovanej siete proti hmyzu).

Značnou výhodou je možnosť bezproblémového presklievania, ktorého zasklievanie je vykonávané bez použitia silikónu. Ďalej riešenie nízkeho prahu a možnosť použitia madla na balkónové dvere.

Ponúka sa aj možnosť rám okna prekryť fasádou, a tým vytvoriť dojem bezrámového zasklenia. Krídlová profilácia umožňuje použitie aj silnejších skiel a to až 90 mm, čo je vítané pri bezpečnostných a zvukovo izolačných požiadavkách.

Jedná sa o drevohliníkovú konštrukciu, kedy si môžete vyberať z celej rady odtieňov nielen z interiéru, ale aj z exteriéru.

×