Vchodové dvere

Vstupné (vchodové) dvere do domu, sú nielen funkčným, ale aj estetickým prvkom, ktorý spoločne s oknami, dotvára celkový dojem z celej stavby. Vzhľadom na umiestnenie v exteriéri sú na vchodové dvere kladené vysoké požiadavky - nielen vizuálne, ale aj na tepelnú izoláciu, bezpečnosť, odolnosť proti poveternostným vplyvom a dlhú životnosť.

Drevené a drevohliníkové vchodové dvere Pražák všetky uvedené požiadavky spĺňajú - sú rozmerovo stále, odolávajú poveternostným vplyvom, vyžadujú minimálnu údržbu a zároveň skvele vyzerajú. Zodpovedajú najvyšším požiadavkám na bezpečnosť a významne prispievajú k ochrane objektu pred neželanými návštevami.

Drevené vchodové dvere

Klasika medzi vstupnými dverami, ktorú žiadny plast nenahradí. Drevené vchodové dvere vyrábame, rovnako ako drevené eurookná, od roku 1989, kedy sme nadviazali na tradíciu firmy z roku 1925.

Dvere vyrábame zo starostlivo vyberaných eurohranolov na najmodernejších obrábacích strojoch a nájdete ich nielen v SR, ale aj na Slovensku, v Maďarsku, Rakúsku, Nemecku a ďalších krajinách EÚ.

V spolupráci s architektom vyrobíme vchodové dvere na mieru, ktoré sa stanú ozdobou vášho domu.

Drevené vchodové dvere - rámové euro

Dřevěné vchodové dveře - euroVchodové dvere zo starostlivo vybraných eurohranolov, ktoré sa vyznačujú dokonalým spracovaním, moderným vzhľadom a perfektným zosúladením s oknami, architektúrou a štýlom stavby.

 

Vchodové dvere Rustikal

Vchodové dveře RustikalDrevené vchodové dvere v klasickom vzhľade. Tieto dvere sú obľúbené medzi zákazníkmi, ktorí uprednostňujú štýlové a rustikálne prevedenie.

 

Drevené vchodové dvere VIRTUAL

Vchodové dveře VirtualNajmodernejšie a aktuálne najpredávanejšie drevené vstupné dvere v celohladkom prevedení. Vynikajú dokonalým vzhľadom, elegantným prevedením a veľmi nízkym koeficientom prestupu tepla.

 

 

Drevohliníkové vchodové dvere

Drevohliníkové vstupné dvere kombinujú vzhľad prírodného dreva v interiéri a extrémnu odolnosť hliníka na vonkajšej strane. Sú konštrukčne stále, nenatierajú sa a prakticky nevyžadujú žiadnu údržbu. Rovnako ako drevohliníkové okná predstavujú aktuálny trend v stavebných výplniach a sú vhodné aj pre nízkoenergetické, pasívne, nulové a plusové stavby.

Drevohliníkové vstupné dvere euro

Dřevohliníkové vchodové dveřeOptimálna alternatíva klasických rámových drevených eurodvier. Perfektný vzhľad, optimálne úžitkové vlastnosti, mimoriadna odolnosť a špičkové parametre - to sú základné vlastnosti, ktoré pri týchto vchodových dverí oceníte.

 


Drevohliníkové vchodové dvere VIRTUAL

Dřevohliníkové vstupní dveře VirtualTypickým znakom drevených aj drevohliníkových vchodových dverí VIRTUAL je celohladké prevedenie zo sendvičových dverových panelov. Kombinácia so zámkom na odtlačok prsta potom predstavuje spojenie kvality a mederných technológií.

 

×