Zimné záhrady

Drevené aj drevohliníkové zimné záhrady sú atraktívne súčasťou každého domu, rozširujú obytný priestor a sprostredkujú tesnejší kontakt s okolitou prírodou. Premyslená konštrukcia našich záhrad je zárukou, že ani v sparnom lete sa zo zimnej záhrady nestane neobývateľný skleník, v zime nepremrzne, ľahko sa udržiava a dlho vydrží.

Všetky zimné záhrady sú vyrobené z vybraných stabilných lepených hranolov, zasklené izolačnými sklami, keď časť skiel môže byť zasklená pevne. Drevené prvky sú ošetrené hĺbkovou, následne aj farebnou impregnáciou a potom prichádza strednotlaký nástrek lazúry.

Drevohliníkové zimné záhrady sú z vonkajšej strany doplnené hliníkovým opláštením, ktoré umožní nielen perfektné zladenie s farbou drevohliníkových okien, ale zároveň zníži nutnosť údržby a výrazne zvýši životnosť konštrukcie.

Drevené a drevohliníkové zimné záhrady vyrábame mnoho rokov, môžete sa spoľahnúť na overenú kvalitu našej práce aj skúsenosti s týmito konštrukciami.

Drevené zimné záhrady

Dřevěné zimní zahradyDrevené zimné záhrady vyrábame zo stabilného trojvrstvového alebo štvorvrstvého lepeného hranola z drevín smrek, borovica, meranti alebo dub. Zasklené izolačnými dvojsklami alebo trojsklami. Otvárané prvky sú vybavené celoobvodovým kovaním s štvorpolohovým otváraním. Štvorvrstvový systém povrchovej úpravy zaisťuje dokonalú ochranu.

 

Drevohliníkové zimné záhrady

Dřevohliníkové zimní zahradyKonštrukcia drevohliníkové zimné záhrady je zhodná s drevenou zimnou záhradou, sú použité rovnaké prvky, zasklenie, kovanie aj systém povrchovej úpravy drevených prvkov. Rozdielom je teda hliníkové opláštenie zimnej záhrady z vonkajšej strany, ktoré je zárukou vysokej odolnosti proti poveternostným vplyvom, vyžaduje minimálnu údržbu a podstatne zvyšuje životnosť.

×