Drevohliníkové okná IV92 Contoure

Systém Contoure je obľúbený predovšetkým u architektov. Hranaté rysy zvýrazňujú profiláciu okna. Ponúkame v dvojkrídlových variantoch, kedy je krídlo v rovine s rámom, alebo je zapustené.

Vďaka chytrej konštrukcii a znalostiam v oblasti výstavby je vytvorené okno s celkovým koeficientom prestupu tepla Uw = 0,7 W/(m2K). Koeficient prestupu tepla sklom Ug = 0,5 W/(m2K) a koeficient prestupu tepla rámom Uf = 0,79 W/(m2K).

Systém Contour ponúkame v prevedení Contoure Screen (krídlo nie je v jednej rovine s rámom, umožňuje vloženie sieť proti hmyzu), Contoure Line (krídlo vytvára jednu rovinu s rámom, nie je možné vložiť sieť proti hmyzu), Contoure Styl (sklo vysadené dopredu, minimalistický štýl), Contoure Shadow (s integrovanú žalúzií) a Contoure Cube.

Contoure LineContoure Styl

Drevohliníkové okná predstavujú spojenie kvality drevených eurookien s takmer neobmedzenou životnosťou okien hliníkových. Vďaka tomu drevohliníkové okná nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť o povrchovú úpravu. Tieto okná sú vysoko odolné proti poveternostným vplyvom, zároveň dokonale tesnia a sú vhodné pre nízkoenergetické, pasívne, nulové a plusové domy.

Contoure Shadow     Contorure Cube

Drevohliníkové okná sú určené predovšetkým pre moderné stavby, moderný vzhľad a farebné prevedenie hliníkového plášťa umožňuje perfektné zladenie s prevedením fasády domu. Vyššia cena týchto okien (oproti štandardným eurooknám) je kompenzovaná extrémnou životnosťou a úsporou energií.

Drevohliníkové okná ponúkame od roku 2007. Konštrukcia okna vychádza z úspešného modelového radu drevených okien IV92. V súčasnej dobe sa jedná o konštrukčne najkvalitnejšie okná na trhu.

×